Dobry design
nie starzeje się.

2015 - PRESENT
WSZYSTKIE PROJEKTY

Nasze portfolio obejmuje wszystkie dziedziny projektowania. Zajmujemy się przede wszystkim funkcjonalnymi projektami wdrożeniowymi, ale uwielbiamy także koncepcyjne wybieganie w daleką przyszłość. Pracujemy ze znanymi markami, ale także z mniejszymi firmami i start-upami, które chcą zaistnieć na rynku i zdobyć serca użytkowników wyjątkowym wzornictwem swoich produktów. Wiele z naszych projektów powstało dla firm tworzących środki transportu, jednak równie dobrze odnajdujemy się także w innych gałęziach biznesu. Zrobiliśmy wiele, niestety nie wszystkim możemy się chwalić.

VW iii : koncepcja 2019

Współpracując z naszym studiem, możesz mieć pewność, ze zajmiemy się Twoim produktem kompleksowo, wspierając Cię na każdym etapie prac i wnosząc do projektu swieże spojrzenie. Dobry design się nie starzeje, dlatego warto w niego zainwestować.

Każdy projekt, którym się zajmujemy, jest dla nas równie ważny, ciekawy i odpowiada na indywidualne dla niego pytania. Uwielbiamy różnorodność projektów i branż, a nasze szerokie kompetencje w zakresie designu i biznesu oraz wszechstronność doświadczeń projektowych sprawiają, że do każdego zadania wnosimy świeże idee i ponadczasowy design.

Współpracujemy zarówno z dużymi producentami, jak i małymi firmami. Bez względu na skalę projektu, naszym podstawowym zadaniem jest wszechstronna pomoc klientom w stworzeniu silnej, rozpoznawalnej marki, która w wyraźny sposób zaznaczy swoją obecność na rynku.

Wnętrze pociągu : koncepcja 2019